Ruś Kijowska, grzywna typu kijowskiego, II poł. XI w. – I poł. XIII w.

Rozpoczęcie: 18-03-2024 18:00
Zakończenie: 28-03-2024 20:55:00

Cena wylicytowana: 2 800 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2024 20:55:00
390727
Opis: Ruś Kijowska, grzywna typu kijowskiego, II poł. XI w. – I poł. XIII w.
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 80.1 x 35.3 mm, 164.75 g, bardzo rzadka
Literatura: kol. Zukausko s.59, Prokopov 2, Huletski/Pietrunin 110A

Cena końcowa: 2 800 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 83