Watykan, Beatyfikacja Innocentego XI, 1957

Rozpoczęcie: 11-03-2024 18:00
Zakończenie: 21-03-2024 22:43:20

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2024 22:43:20
388473
Opis: Watykan - Pius XII (1939–1958), Beatyfikacja Innocentego XI, 1957, Aw: Popiersie w lewo, niżej sygnatura MISTRVZZI, PIVS • XII • PONTIFEX • MAXIMVS • ANNO • XIX, Rw: Innocenty stojący w lewo, trzymający laskę krzyżową i błogosławiący, INNOCENTIVS • XI • INTER • BEATOS • CAELITES • A • PIO • XII • P • M • RELATVS • D • VII • OCT • MCMLVI, projektował Aurelio Mistruzzi
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 44.1 mm, 35.18 g, delikatnie przetarta patyna

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 52