Francja, żeton pamiątkowy, 1848

Rozpoczęcie: 11-03-2024 18:00
Zakończenie: 21-03-2024 22:38:00

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2024 22:38:00
388512
Opis: Francja - II Republika (1848–1852), żeton pamiątkowy, 1848, Aw: Popiersie na wprost, AU GRAND CABET, SES MOUTONS RECONNAISSANTS 1848., Rw: Scena pogrzebu, CHAR FUNEBRE DES VICTIMES DE 1848, w odcinku 23 24 25 26. / JUIN
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedź, 28.0 mm, 10.63 g, patyna

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 16