Francja, żeton pamiątkowy

Rozpoczęcie: 11-03-2024 18:00
Zakończenie: 21-03-2024 22:35:00
Francja, żeton pamiątkowy

Francja, żeton pamiątkowy

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2024 22:35:00
388499
Opis: Francja - Ludwik XVI (1774–1793), żeton pamiątkowy, Aw: Popiersie w prawo, niżej sygnatura DUVIV•, LUDOVIC. XVI. REX CHRISTIANISS., Rw: Herb Cambrai, LES ETATS DE CAMBRAI ET DU CAMBRESIS, Obrzeże: Punca CUIVRE
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedź złocona, 34.3 x 34.2 mm, 18.21 g, rzadki

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 39