wydawnictwa polskie, Jachimczyk Bogdan – Rosyjski system monetarny. Do 1917 roku, b.m.w., b.d.,..

Rozpoczęcie: 19-02-2024 18:00
Zakończenie: 29-02-2024 20:07:20

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 29-02-2024 20:07:20
388969
Opis: wydawnictwa polskie, Jachimczyk Bogdan – Rosyjski system monetarny. Do 1917 roku, b.m.w., b.d., brak ISBN
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 218 stron formatu A5, twarda okładka, niski nakład, wewnątrz pieczęć i autograf autora, ilustrowany opis kształtowania się systemów monetarnych od czasów Rusi Kijowskiej (X w.) aż do 1917 roku

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 50