Rozpoczęcie: 19-02-2024 18:00
Zakończenie: 29-02-2024 20:02:20

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 29-02-2024 20:02:20
388970
Opis: wydawnictwa polskie, Jachimczyk Bogdan – Katarzyna II ( Wielka ) 1762 - 1796. Katalog monet, b.m.w., b.d., brak ISBN
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 187 stron formatu A4, twarda okładka, bardzo niski nakład (druk na zamówienie), wewnątrz pieczęć i autograf autora, bogato ilustrowany katalog monet z numeracją opartą o katalog Bitkina (z poprawkami i uzupełnieniami) oraz z uwzględnionymi odmianami z katalogów Sewerina, Pietrowa, Ilina oraz Diakowa

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 71