wydawnictwa polskie, Jachimczyk Bogdan – Kopiejki Władysława Zygmuntowicza jako cara Rosji bite..

Rozpoczęcie: 19-02-2024 18:00
Zakończenie: 29-02-2024 20:01:40

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 29-02-2024 20:01:40
388968
Opis: wydawnictwa polskie, Jachimczyk Bogdan – Kopiejki Władysława Zygmuntowicza jako cara Rosji bite w latach 1610-1612, b.m.w., b.d., brak ISBN
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 35 stron formatu B5, miękka okładka, nakład 60 egzemparzy, wewnatrz pieczęć oraz autograf autora, bogato ilustrowany katalog zawiera dokładny opis wszystkich znanych na dzień dzisiejszy odmian i wariantów stempli kopiejek Władysława Zygmuntowicza, które były bite w dwóch mennicach: moskiewskiej i nowogrodzkiej a także zarys historyczny, technikę bicia monet rosyjskich XV–XVII w oraz stopnie rzadkości jak również system oceny stanów zachowania i wagi srebrnych kopiejek Władysława Zygmuntowicza (ze zbiorów Historycznego Muzeum w Moskwie) oraz jarosławski falsyfikaty kopiejek Władysława Zygmuntowicza

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 79