Watykan (Państwo Kościelne), teston, 1616

Literatura, banknoty, monety złote, polskie, zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 12-02-2024 18:00
Zakończenie: 22-02-2024 22:29:20

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 22-02-2024 22:29:20
388132
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Paweł V (1605–1621), teston, 1616, Rzym, XI rok pontyfikatu
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 9.53 g, stara patyna
Literatura: Berman 1551

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 69