Polska, Szlak Ewakuacji Więźniów Stutthofu, 1966

Rozpoczęcie: 29-01-2024 18:00
Zakończenie: 08-02-2024 22:38:40

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 08-02-2024 22:38:40
387018
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Szlak Ewakuacji Więźniów Stutthofu, 1966, Tarcza, na niej SZLAK EWAKUACJI / WIĘŹNIÓW STUTTHOFU / WKPTTK Nr 10 / V–VII 1966, niżej drut kolczasty na tle pionowych pasów, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedź, 24.7 x 26.5 mm, 1.67 g (bez nakrętki)

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 45