Niemcy, liczman, (1586–1635)

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 22:14:00
Niemcy, liczman, (1586–1635)

Niemcy, liczman, (1586–1635)

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 22:14:00
385442
Opis: Niemcy, liczman, (1586–1635), Norymberga, Aw: Wieniec, w którym tarcza z herbem Francji, HIS FLORENTIBVS FLOREBIT REGN, Rw: Dwaj żołnierze trzymający kwiat lilii, u ich stóp kogut i pies, GALLIA - FORTIT, w odcinku H • K •
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 28.2 mm, 5.00 g, patyna
Literatura: Drożdż 753

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 87