Francja, żeton, 1735

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 22:13:20
Francja, żeton, 1735

Francja, żeton, 1735

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 22:13:20
385433
Opis: Francja, żeton, 1735, Aw: Anioł z Gołębicą, przed nimi klęcząca kobieta, FABRIQUE DE N • DAME DE BONNE NOUVELLE, Rw: Wieniec, w którym CONVENTUS / CLERI / GALLICANI / MDCCXXXV •
Stan zachowania: II+/II, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 31.0 mm, 7.77 g, patyna

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 66