wydawnictwa polskie, Sawicki Zdzisław – Mundury dystynkcje i odznaczenia Wojska Polskiego i słu..

Rozpoczęcie: 08-01-2024 18:00
Zakończenie: 18-01-2024 20:08:00

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2024 20:08:00
385674
Opis: wydawnictwa polskie, Sawicki Zdzisław – Mundury dystynkcje i odznaczenia Wojska Polskiego i służb mundurowych, Warszawa 2008, ISBN 9788320434309
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 132 strony formatu B5, twarda oprawa, bogato ilustrowane opracowanie przekrojowo ukazujące obowiązujące mundury, dystynkcje oraz odznaczenia Wojska Polskiego oraz innych służb mundurowych ( w tym m. in. orłów na czapkach, przywrócony Order Wojenny Virtuti Militari - Krzyż Wielki z podziałem na klasy I -V oraz odznaczenia polskim kontyngentom wojskowym). Znana i ceniona kontynuacja serii wydawniczej polskich odznaczeń, dystynkcji i znaków autorstwa pana Zdzisław Sawickiego

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 60