Polska, 750 lat śmierci św. Jadwigi, 1993
Zakończenie: 04-01-2024 22:30:00
384782
Opis: | Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989), 750 lat śmierci św. Jadwigi, 1993, Aw: Św. Jadwiga lekko w prawo, trzymająca figurę Matki Bożej i makietę kościoła, św. Jadwiga - Patronka Śląska, Rw: Rozeta, wewnątrz 1243 - 1993 oraz orzeł, 750-LECIE • ŚMIERCI • ŚWIĘTEJ JADWIGI, Obrzeże: Punca srebra i punca z literą W |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 925, 58.8 mm, 94.36 g, medal z eleganckim pudełku |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 69