Polska, 300. rocznica założenia gimnazjum św. Anny w Krakowie, 1888

Rozpoczęcie: 22-12-2023 15:00
Zakończenie: 04-01-2024 22:19:00

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 04-01-2024 22:19:00
384762
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), 300. rocznica założenia gimnazjum św. Anny w Krakowie, 1888, Aw: Postać św. Stanisława z godłem Polski, na dole sygnatura W. - GŁOWACKI, wokoło ZA REKTORATU - ST. ZAWADZKIEGO, w otoku ZA PANOWANIA ZYGMUNTA III. 1588. AKADEMIA JAGIELLOŃSKA, Rw: W wieńcu PAMIĄTKA / JUBILEUSZU / 300. ROCZNICY / ZAŁOŻENIA / GIMNAZYUM / S. ANNY / W KRAKOWIE, w otoku ZA PANOWANIA FRANCISZKA JÓZEFA I. CESARZA AVSTRYI * 1888 *, projektował Wacław Głowacki
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cyna, 53.0 mm, 39.52 g
Literatura: H-Cz. 8010 (tam w srebrze), Szyszko-Czyżak 138 (brąz)

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 59