Polska, 5 złotych polskich, 8.06.1794

Rozpoczęcie: 22-12-2023 15:00
Zakończenie: 04-01-2024 20:03:00

Cena wylicytowana: 3 000 zł
Aukcja zakończyła się 04-01-2024 20:03:00
382393
Opis: Polska - Insurekcja Kościuszkowska (1794), 5 złotych polskich, 8.06.1794, seria N.F.1, numeracja 42974, podpisy J. Fechner - A. Reykowski, papier z dobrze widocznym napisowym znakiem wodnym firmy J.Honig & Zoonen
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: naddarcia, podlepki, złamania, zaplamienia papieru, ubytki warstw papieru w miejscach odklejania podlepek
Literatura: Lucow 7 (R5), Miłczak A1a2

Cena końcowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 85