wydawnictwa polskie, Śnieżko Grzegorz – Moneta w Polsce za panowania Bolesława III Krzywoustego..

Rozpoczęcie: 18-12-2023 18:00
Zakończenie: 28-12-2023 20:02:00

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 28-12-2023 20:02:00
384493
Opis: wydawnictwa polskie, Śnieżko Grzegorz – Moneta w Polsce za panowania Bolesława III Krzywoustego, Warszawa 2021, ISBN 9788366463554
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 326 stron formatu A4, oprawa kartonowa, dodatkowo płyta CD, pierwsze monograficzne opracowanie mennictwa polskiego władcy doby średniowiecza. Obejmuje drobiazgową analizę monet, obecnych na nich wyobrażeń i inskrypcji a także wyników badań metalograficznych wybranej grupy monet. Wnioski z tych analiz zostały umiejętnie wplecione w interpretację szerszych procesów historycznych co pozwoliło na weryfikację funkcjonujących hipotez dotyczących mennictwa Bolesława Krzywoustego. Ksiązka nowa, stan drukarski

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 164