San Marino, 500 lirów, 1974
Zakończenie: 21-12-2023 22:37:00
San Marino, 500 lirów, 1974
376265
Opis: | San Marino - Republika San Marino (1864–), 500 lirów, 1974, Rzym |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 835, ok 11 g, patyna |
Literatura: | KM 37 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 31