San Marino, 500 lirów, 1974

Banknoty, monety złote, polskie, zagraniczne.
Rozpoczęcie: 11-12-2023 18:00
Zakończenie: 21-12-2023 22:37:00
San Marino, 500 lirów, 1974

San Marino, 500 lirów, 1974

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 21-12-2023 22:37:00
376265
Opis: San Marino - Republika San Marino (1864–), 500 lirów, 1974, Rzym
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 835, ok 11 g, patyna
Literatura: KM 37

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 31