Polska, II Krajowy Kongres Eucharystyczny, 1987

Rozpoczęcie: 04-12-2023 18:00
Zakończenie: 14-12-2023 22:36:00

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2023 22:36:00
383436
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), II Krajowy Kongres Eucharystyczny, 1987, Częstochowa, Aw: Hostia, II KRAJOWY KONGRES / EUCHARYSTYCZNY • 1987, Rw: Chrystus z uczniami, DO KOŃCA ICH UMIŁOWAŁ / J 13,1, Obrzeże: Punca srebra, medal bity w Zjednoczonych Zakładach Gospodarczych "VERITAS" w Częstochowie
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 50.4 x 50.1 mm, 92.16 g

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 85