Grecja i posthellenistyczne, brąz, (ok. 310–300 pne)

Rozpoczęcie: 04-12-2023 18:00
Zakończenie: 14-12-2023 20:09:20

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2023 20:09:20
382781
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, (ok. 310–300 pne), Aw: Głowa brodatego Pana w prawo, Rw: Gryfon w lewo, pod nim jesiotr, w polu ΠΑΝ
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 20.1 mm, 7.10 g, patyna, bardzo ładnie zachowany
Literatura: MacDonald 69, Anokhin 111, SNG BM Black Sea 869

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 222