wydawnictwa zagraniczne, Stiernstedt August Wilhelm – Om Kopparmyntningen i Sverige och dess utländ..

Rozpoczęcie: 04-12-2023 18:00
Zakończenie: 14-12-2023 20:02:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 14-12-2023 20:02:40
369912
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Stiernstedt August Wilhelm – Om Kopparmyntningen i Sverige och dess utländska Besittningar, Kungl. Vitterhets-, historie- och antikvitetsakademiens handlingar, Stockholm, 1863
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 453 strony, twarda oprawa introligatorska, blok rozklejony przy przedniej okładce, przetarte narożniki, wewnątrz naniesione poprawki z erraty, opracowanie odnoszące się do monety miedzianej w Szwecji oraz jej ziemiach zależnych

Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 73