Rosja, rubel, 1762 ММД ДМ

Rozpoczęcie: 30-10-2023 18:00
Zakończenie: 09-11-2023 22:10:00
Rosja, rubel, 1762 ММД ДМ

Rosja, rubel, 1762 ММД ДМ

Cena wylicytowana: 3 300 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2023 22:10:00
380407
Opis: Rosja - Piotr III (1761–1762), rubel, 1762 ММД ДМ, Moskwa
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: czyszczony, patyna, rzadki już w tym stanie zachowania , w opakowaniu firmy PCGS nr 680192.92/47903698 z oceną VF Details Cleaned
Literatura: Bitkin 9 (R), Diakov 1.5

Cena końcowa: 3 300 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 225