Litwa, Grzywna (1/2 marki), I połowa XIV w.

Rozpoczęcie: 30-10-2023 18:00
Zakończenie: 09-11-2023 21:01:00

Cena wylicytowana: 2 400 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2023 21:01:00
381298
Opis: Litwa - Olgierd (1345–1377), Grzywna (1/2 marki), I połowa XIV w., Grzywna bez nacięć, jedno uderzenie pręta, spłaszczona na jednym końcu, na drugim nieregulany kształt (efekt odlewania pod kątem)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 127.8 x 12.5 x 9.5 mm, 104.68 g
Literatura: Ivanauskas 1G1, Huletski/Petrunin 163, Prokopov 24

Cena końcowa: 2 400 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 119