Niemcy, odznaka pamiątkowa, 1936

Rozpoczęcie: 15-05-2023 18:00
Zakończenie: 25-05-2023 22:31:00

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2023 22:31:00
369523
Opis: Niemcy - III Rzesza (1933–1945), odznaka pamiątkowa, 1936, Brama Brandenburska, na jej zwieńczeniu 1936, na podstawie XI. OLYMPIADE BERLIN, niżej koła olimpijskie, na stronie odwrotnej sygnatura DH oraz GES. GESCH., odznaka jednoczęściowa, mocowana na agrafkę
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz, emalia, 30.2 x 33.0 mm, 4.70 g, bardzo ładnie zachowana

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 78