Niemcy, talar pośmiertny, 1591 HB

Rozpoczęcie: 28-04-2023 18:00
Zakończenie: 11-05-2023 22:23:00

Cena wylicytowana: 2 500 zł
Aukcja zakończyła się 11-05-2023 22:23:00
368483
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Krystian I (1586–1591), talar pośmiertny, 1591 HB, Drezno, Aw: Popiersie w zbroi z mieczem i hełmem w prawo; Rw: Napis poziomy OBIIT XXV SEPTEMBRIS ANNO M D XCI IACTVRAM OSTENDET DIES
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.24 g, ciemna patyna, talar wybity z okazji śmierci księcia, rzadki
Literatura: Davenport 9808, Kahnt 152, Merseb. 758, Schnee 736

Cena końcowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 118