wydawnictwa polskie, Grabowski Andrzej, Malinowski Zbigniew – Katalog odznak klubów sportowych ..

Rozpoczęcie: 24-04-2023 18:00
Zakończenie: 04-05-2023 20:06:00

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2023 20:06:00
367901
Opis: wydawnictwa polskie, Grabowski Andrzej, Malinowski Zbigniew – Katalog odznak klubów sportowych Warszawy i okolic do 1975 roku, Żelechów 2010, ISBN 9788361418023
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 79 stron formatu B5, twarda oprawa, bogato ilustrowany

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 28