pozostałe, metalowa portmonetka

Rozpoczęcie: 17-04-2023 18:00
Zakończenie: 27-04-2023 22:47:40

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2023 22:47:40
366995
Opis: pozostałe, metalowa portmonetka, niklowana (?) portmonetka na monety o nominale: 1/2 korony, 1 floren, 1 szyling, 6 pensów oraz 3 pensy, dodatkowo po monecie każdego z tych nominałów, na boku portmonetki sygnatura MADE IN ENGLAND
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz niklowany (?), srebro (monety), 69.3 x 56.7 x 14.4 mm, 50.02 g (bez monet)

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 143