Polska, IX stacja drogi krzyżowej

Rozpoczęcie: 17-04-2023 18:00
Zakończenie: 27-04-2023 22:41:40

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2023 22:41:40
367622
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989), IX stacja drogi krzyżowej, Częstochowa, Aw: Widok rzeźby IX stacji drogi krzyżowej na Jasnej Górze, IX. JEZUS UPADA POD KRZYŻEM PO RAZ TRZECI, Rw: …KAŻDY Z NAS / SIĘ OBRÓCIŁ / KU WŁASNEJ DRODZE, / A PAN ZWALIŁ / NA NIEGO WINY / NAS WSZYSTKICH. / JZ 53.6, Obrzeże: Punca srebra i imiennik Vc, medal produkcji zakładu Inco-Veritas z Częstochowy
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 35.9 mm, 20.65 g

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 21