Polska, Światowa Wystawa Filatelistyczna POLSKA '93, 1993

Rozpoczęcie: 17-04-2023 18:00
Zakończenie: 27-04-2023 22:40:20

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2023 22:40:20
367593
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989), Światowa Wystawa Filatelistyczna POLSKA '93, 1993, Warszawa, Aw: Fragment znaczka z herbem Poznania, ŚWIATOWA WYSTAWA / FILATELISTYCZNA, POZNAŃ / 7-16 • V / 1993, WORLD PHILATELIC EXHIBITION, Rw: Orzeł wznoszący się od lotu, projektowała Ewa Olszewska-Borys
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak + złocone srebro próby '925', 70.2 mm, 145.39 g, nakład 420 sztuk
Literatura: MMP 93/282, Paszkowycz 59/93

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 57