Wielka Brytania, medal nagrodowy, 1929

Rozpoczęcie: 17-04-2023 18:00
Zakończenie: 27-04-2023 22:36:20

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2023 22:36:20
366996
Opis: Wielka Brytania - Jerzy V (1910–1936), medal nagrodowy, 1929, Birmingham, Aw: Flaga Wielkiej Brytanii, niżej monogram SY, STANDARD YEAST COMPANY LIMTD, Rw: Snop zboża, niżej tarcza, na której CLASS I. 3RD PRIZE / CHISWICK SHOW / LONG EATON / CO-OP. SOCY / H. MARRIOTT, niżej punce srebra i imiennik A•C•B
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, emalia, 41.5 x 64.9 mm, 48.93 g, niewielkie wykruszenia emalii

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 53