Niemcy, talar pamiątkowy, 1659

Rozpoczęcie: 17-04-2023 18:00
Zakończenie: 27-04-2023 22:06:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 27-04-2023 22:06:20
367454
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Jan Jerzy II (1656–1680), talar pamiątkowy, 1659, Drezno, wybity z okazji śmierci matki księcia Magdaleny Sybilli
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowana moneta w gradingu NGC nr 2863490-005 z oceną AU53, egzemplarz z kolekcji Virgila M. Branda w pamiątkowym pudełku z inskrypcją
Literatura: Davenport 7615, Clauss/Kahnt 503, Slg. Merseburger 1140, Schnee 906

Cena wywoławcza: 6 000 zł
Cena szacunkowa: 10 000 zł
Ilość odsłon: 74