Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1861

Rozpoczęcie: 17-04-2023 18:00
Zakończenie: 27-04-2023 22:05:40

Cena wylicytowana: 1 450 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2023 22:05:40
367480
Opis: Niemcy - Frankfurt – miasto, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1861, Frankfurt
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 37.00 g, minimalne uszkodzenia obrzeża, lekko przetarte, ale ładna moneta z blaskiem menniczym
Literatura: AKS 4, Davenport 651, Thun 145

Cena końcowa: 1 450 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 103