Austria, talar, 1758

Rozpoczęcie: 17-04-2023 18:00
Zakończenie: 27-04-2023 21:54:40
Austria, talar, 1758

Austria, talar, 1758

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2023 21:54:40
367604
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Zygmunt Krzysztof graf Schrattenbach (1753–1771), talar, 1758, Salzburg, odmiana bez sygnatury pod popiersiem
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.84 g, głęboka rysa na rewersie
Literatura: Davenport 1247, Probszt 2285, Zöttl 2984

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 44