Polska, 100 złotych, 1966
Zakończenie: 27-04-2023 21:36:00
Polska, 100 złotych, 1966
367509
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 100 złotych, 1966, Warszawa, Tysiąclecie Państwa Polskiego - Mieszko i Dąbrówka /głowy w prawo/, wypukły napis PRÓBA na rewersie |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 900, mikroskopijne uszkodzenia przy obrzeżu |
Literatura: | Parchimowicz P350a |
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 59