Krzyżowcy, denar, 1163–1201

Rozpoczęcie: 17-04-2023 18:00
Zakończenie: 27-04-2023 20:59:40
Krzyżowcy, denar, 1163–1201

Krzyżowcy, denar, 1163–1201

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2023 20:59:40
367361
Opis: Krzyżowcy - Antiochia - Bohemund III (1163–1201), denar, 1163–1201, Antiochia, Aw: Popiersie w lewo, po bokach półksiężyc i gwiazda, + BOAMVNDVS, Rw: Krzyż, w jednym kącie półksiężyc, + ANTIOCHIA
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.2 mm, 0.92 g, lekko pęknięty krążek, patyna
Literatura: CCS 69

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 64