Rosja, Order Lenina, ok. 1950–1972

Rozpoczęcie: 17-04-2023 18:00
Zakończenie: 27-04-2023 20:44:00

Cena wylicytowana: 7 600 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2023 20:44:00
367573
Opis: Rosja - ZSRS (1922–1991), Order Lenina, ok. 1950–1972, Wstęga z kłosów zboża, z lewej strony pięcioramienna gwiazda, u góry płachta proporca, na którym ЛЕНИН, na dole skrzyżowane sierp i młot, w medalionie popiersie Lenina w lewo, na stronie odwrotnej ЛЕНИНГРАДСКИЙ u góry, sygnatura МОНЕТНЫЙ ДВОР i numer 3130037
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mocowane na wstążkę, złoto, platyna, emalia, 38.2 x 41.8 mm, 45.37 g
Literatura: Barac 965, Sańko s. 81

Cena końcowa: 7 600 zł
Cena wywoławcza: 5 200 zł
Cena szacunkowa: 8 500 zł
Ilość odsłon: 93