Palestyna, 1 funt, 30.09.1929

Rozpoczęcie: 17-04-2023 18:00
Zakończenie: 27-04-2023 20:36:00
Palestyna, 1 funt, 30.09.1929

Palestyna, 1 funt, 30.09.1929

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2023 20:36:00
367475
Opis: Palestyna - Palestine Currency Board, 1 funt, 30.09.1929, seria C, numeracja 639567
Stan zachowania: V, Very Good
Dodatkowe informacje: złamania, ubytki papieru, bardzo rzadki banknot
Literatura: Pick 7b

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 318