Niemcy, Odznaka za długoletnią służbę w policji I klasy (25 lat)

Rozpoczęcie: 27-03-2023 18:00
Zakończenie: 06-04-2023 22:42:40

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 06-04-2023 22:42:40
366403
Opis: Niemcy - III Rzesza (1933–1945), Odznaka za długoletnią służbę w policji I klasy (25 lat), Krzyż, na którym wieniec, w wieńcu orzeł trzymający wieniec ze swastyką, na stronie odwrotnej FÜR / TREUE / DIENSTE / IN DER / POLIZEI, odznaka jednoczęściowa, mocowana na wstążkę, brak wstążki
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony, 43.4 x 48.3 mm, 23.18 g, zapiłowania na krawędziach, uszko z kółkiem do zawieszenia
Literatura: OEK 3526

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 83