Ryga- miasto, fałszerstwo szeląga ryskiego, 1657

Rozpoczęcie: 27-03-2023 18:00
Zakończenie: 06-04-2023 21:30:40

Cena wylicytowana: 12 zł
Aukcja zakończyła się 06-04-2023 21:30:40
366541
Opis: Ryga- miasto - Karol X Gustaw (1654–1660), fałszerstwo szeląga ryskiego, 1657, Suczawa
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: niecentrycznie wybity rewers, patyna
Literatura: MBR 985–995

Cena końcowa: 12 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 57