Polska, denar typu Rex, bez daty (ok. 1015-1020)

Rozpoczęcie: 27-03-2023 18:00
Zakończenie: 06-04-2023 21:19:00

Cena wylicytowana: 11 500 zł
Aukcja zakończyła się 06-04-2023 21:19:00
366687
Opis: Polska - Bolesław I Chrobry (992–1025), denar typu Rex, bez daty (ok. 1015-1020), Aw: Krzyż grecki, w każdym kącie pierścień, legenda; Rw: Nieczytelny
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 18.3 mm, 1.08 g, gięty, patyna, bardzo rzadki
Literatura: CNP 52–54, Frynas P.1.19 (VR), Gum-H. 12 (R), Gum-P. 18, Kop. 21 (R6), Such. WN-1967 typ XII.20

Cena końcowa: 11 500 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 234