Niemcy, Stulecie Bitwy Narodów, 1913

Rozpoczęcie: 20-02-2023 18:00
Zakończenie: 02-03-2023 22:18:40

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 02-03-2023 22:18:40
364192
Opis: Niemcy - Wilhelm II (1888–1918), Stulecie Bitwy Narodów, 1913, Popiersie Wilhelma II w lewo, z prawej sygnatura AWES, WILHELM II., na stronie odwrotnej ukoronowany monogram KR, w kórym cyfry 2 8 2, HUNDERTJAHR- - FEIER 1813-1913 - GÖTTINGEN 5.-6. AUG. 1913
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony, 29.6 mm, 10.79 g

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 36