Niemcy, Krzyż żelazny II Klasy wz. 1939

Rozpoczęcie: 06-02-2023 18:00
Zakończenie: 16-02-2023 22:27:00

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 16-02-2023 22:27:00
362614
Opis: Niemcy - III Rzesza (1933–1945), Krzyż żelazny II Klasy wz. 1939, Krzyż, na środku którego swastyka, na dolnym ramieniu 1939, na stronie odwrotnej na dolnym ramieniu 1813, na zawieszeniu nabita punca 55, odznaczenie trzyczęściowe, mocowane na wstążkę, brak wstążki
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, żelazo, 44.3 x 47.8 mm, 16.51 g
Literatura: Niemann 7.03.11, OEK 3824

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1039