Boliwia, 1/2 reala, 1787

Rozpoczęcie: 06-02-2023 18:00
Zakończenie: 16-02-2023 22:03:00
Boliwia, 1/2 reala, 1787

Boliwia, 1/2 reala, 1787

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 16-02-2023 22:03:00
363304
Opis: Boliwia - Karol III (1759–1788), 1/2 reala, 1787, Potosí
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 903, delikatna patyna
Literatura: KM 51

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 66