Polska, szeląg, 1626

Papiery wartościowe, banknoty, monety złote, polskie, zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 16-01-2023 18:00
Zakończenie: 26-01-2023 21:23:00
Polska, szeląg, 1626

Polska, szeląg, 1626

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2023 21:23:00
361499
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety litewskie, szeląg, 1626, Wilno, LITV w legendzie rewersu, herby w tarczach
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: moneta z końcówki blaszki, patyna
Literatura: Ivanauskas 2SV120-58, Kop. 3471, Kopicki (ZIIIW) 1173

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 57