Palestyna, 1 funt, 30.09.1929

Rozpoczęcie: 02-01-2023 18:00
Zakończenie: 12-01-2023 20:48:20
Palestyna, 1 funt, 30.09.1929

Palestyna, 1 funt, 30.09.1929

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 12-01-2023 20:48:20
360840
Opis: Palestyna - Palestine Currency Board, 1 funt, 30.09.1929, seria D, numeracja 251023
Stan zachowania: VI, Good
Dodatkowe informacje: złamania, ubytki papieru, bardzo rzadki banknot
Literatura: Pick 7b

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 42