Polska, 175. rocznica urodzin Fryderyka Chopina, 1985

Rozpoczęcie: 05-12-2022 18:00
Zakończenie: 15-12-2022 22:50:00

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2022 22:50:00
358528
Opis: Polska - medale Polonii po II wojnie światowej, 175. rocznica urodzin Fryderyka Chopina, 1985, Danbury, Aw: Popiersie lekko w lewo, z prawej sygnatura L • S • KAWECKI, po bokach 1810 - 1985, FREDERIC CHOPIN 175TH ANNIVERSARY OF BIRTH, Rw: Postać kobiety w długiej sukni, z harfą i bukietem, GENIUS - PATRIAE, FREDERIC CHOPIN - "ALONG TIME AGO I DECIDED THAT MY UNIVERSE WILL BE THE HEART AND SOUL OF MAN", Na obrzeżu: ©1985 MEDALLIC ART CO. - DANBURY.CT - BRONZE, medal wybity na zlecenie Polsko-Amerykańskiego Towarzystwa Numizmatycznego PANA
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 70.0 mm, 166.12 g

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 55