Włochy, medal pamiątkowy
Zakończenie: 08-12-2022 22:37:40
Włochy, medal pamiątkowy
352184
Opis: | Włochy, medal pamiątkowy, Aw: Popiersie papieża w lewo, niżej sygnatura C. POZZI, JOHANNES PAVLVS II PONT. MAX., Rw: Herb papieski |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | tombak złocony, 59.4 mm, 94.14 g |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 31