Niemcy, Odznaka za Służbę Wojskową (Dienstauszeichnung der Wehrmacht) IV klasy, 1936–1945

Rozpoczęcie: 31-10-2022 18:00
Zakończenie: 10-11-2022 22:39:00

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 10-11-2022 22:39:00
355376
Opis: Niemcy - III Rzesza (1933–1945), Odznaka za Służbę Wojskową (Dienstauszeichnung der Wehrmacht) IV klasy, 1936–1945, Orzeł trzymający w szponach swastykę, Treue Dienste in der Wehrmacht, na stronie odwrotnej 12 w wieńcu, odznacznie jednoczęściowe
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: żelazo złocone, 30.1 mm, 11.25 g, uderzenie obrzeża
Literatura: OEK 3854

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 78