Niderlandy, żeton pamiątkowy, 1611

Rozpoczęcie: 31-10-2022 18:00
Zakończenie: 10-11-2022 22:03:20

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 10-11-2022 22:03:20
355851
Opis: Niderlandy - Utrecht, żeton pamiątkowy, 1611, Aw: Dwóch mężczyzn (Theodor Kanter i Heinrich van Helsdingen) pod strażą, kopiących grób, niżej tarcza herbowa po bokach której 16 - 10, • + FOVEAM • + - • FODERVNT + •, Rw: Scena śmierci, niżej 1611, 16 • 12 • + • IN + EAM + CECIDERVNT • + •
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 32.8 mm, 6.63 g, patyna, pięknie zachowany
Literatura: SBV 31/397d

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 85