Polska, Odznaka Oficerska Korpusu Ochrony Pogranicza, od 1929

Rozpoczęcie: 17-10-2022 18:00
Zakończenie: 27-10-2022 22:40:40

Cena wylicytowana: 2 500 zł
Aukcja zakończyła się 27-10-2022 22:40:40
354933
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Odznaka Oficerska Korpusu Ochrony Pogranicza, od 1929, Orzeł, na tle słupa granicznego, wokół którego promienie, całość w wieńcu laurowym zwieńczonym medalionem, w którym litery KOP, na dole wstęga, na której ZA SŁUŻBĘ GRANICZNĄ, odznaka czteroczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana STANISŁAW REISING / GRAWER / WARSZAWA NIECAŁA 1
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, emalia, 37.6 x 55.6 mm, 23.63 g (z nakrętką), miejscowe wykruszenie emalii, podniszczony gwint nakrętki
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 389

Cena końcowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 184