Polska, Oficerska Odznaka Pamiątkowa 6. Pułku Ułanów Kaniowskich (KOPIA)

Rozpoczęcie: 17-10-2022 18:00
Zakończenie: 27-10-2022 22:38:20

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 27-10-2022 22:38:20
354926
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Oficerska Odznaka Pamiątkowa 6. Pułku Ułanów Kaniowskich (KOPIA), Krzyż maltański, na środku Orzeł, na jego piersi okrągła tarcza, na której U6, na stronie odwrotnej nabite 176, odznaka trzyczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana J. WILMAN - LWÓW
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, emalia, 53.0 x 53.2 mm, 28.72 g (z nakrętką)

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 40